Türkiye ile beraber büyüyoruz..
Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri

Agem Danışmanlık olarak;

Sizlere mükemmel hizmet modeli ile yeterli hizmet sunmayı amaç edindik.

Şirketimiz kendi ulusal ve uluslararası ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli bir araştırma içinde tecrübelerini bir standart haline getirmiştir. Firmaları küçük bir analiz ile büyük kârlara geçirebilirsiniz. Maliyet kontrolü, hibeler, kolay ve ucuz kaynak, uluslararası pazarda yer edinme konusunda sizlere profesyonel hizmet ve firmanızı kontrollü bir şekilde büyütme, günümüzün rekabet şartlarına uydurmak için sizlere bunu garanti edecek uzman ekibi ile kalite standartını sunmaktadır.

Şirketimiz finans, denetim, muhasebe, hukuk , uluslararası ticaret, sanayi, bilişim, bütün hibe ve teşvik konularında uzmanlığını belgelemiş ve bununla ilgili sizlere büyüme taahhüdü vererek işinizi her an sizinle beraber kendi işi gibi görerek hizmet sağlamaktadır.

Günümüz ekonomi modeli firmaların kobilerin kendini güncellemesinden, maliyetlerini kontrol etmesinden, iç kontrol sistemini kurmasından, ulusal ve uluslararası piyasalarda rekabet edilebilirliği arttırmak için sürekli olarak büyüme modellerini kullanmak zorundadır. Kobilerin kuruluşunda ve şirketleşme modellerinde firma sahibi ya da sahipleri sürekli değişen kanun yönetmeliklerine ayak uydurmada zorlanmakta. Kendi yapısına uyan üretim, satış, maliyet kontrolü, iç kontrol, denetim, muhasebe düzenini sağlayamamakta katlanmış oldukları maliyetler nedeniyle rekabet seviyesi düşmektedir.

Her firmanın temel ihtiyacı ne kadar maliyetim oldu, ne kadara sattım, ne kadar kârım oldu? Kobilerin esas ihtiyacı olan sürekli sermaye ve tatmin edici kardır.


Referanslarımıza Göz Atın Bizden Haberler
Türkçe