Sanayi Danışmanlığı


Sanayi Danışmanlığı

Günümüz firmaları Teknoloji ve Sanayi Devriminde çığır atlayacak projelere imza atmaktadır. Firmaların artan maliyetleri karlığı teknolojiye ayak uydurma, maliyetleri düşürme, Robot ile iş gücüne geçme, Makinalar İthal etme, Yurt Dışı Makine kiralamaları bür çok konularda çözüm ortaklarımız ve uzman mühendislerimiz sizlere Sanayi alanında destek vermektedir. Son çıkan kanunlar yenilebilir enerji ve doğaya dönüşüm olarak fimamız bu konularda gerekli danışmanlıkları yapmakta ve sizlere gerekli olan doğru seçenekleri sunmaktadır.

1Güneş Enerjisi İle Elektrik Üretimi
Sizlere güneş Panelleri ile elektrik üretimi ile ilgili projelendirme, fizibilite yapma, İlgili Enerji kuruluşları ile sözleşmeleri yaparak abonelerin açılması, sistemin kurulması, malzeme tedarikleri ve enerji üretimine başlama konusunda danışmanlık sunmaktadır. Bunlar ile ilgili olarak devlet desteklerinde sizleri yönlendirmekte ve yatırımınızın geri dönüşümünü hesaplamaktadır.
2Enerji Danışmanlığı
Trafo Sorumlulukları, Enerji harcamalarında tasarruf modellerini açıklamakta, Sanayi Sicil belgesi ile ilgili gerekli indirimleri sizlere sağlamaktadır.
3İş Güvenliği Danışmanlığı
Firmanızda çalışan personellerin iş güvenliği tedbirlerinin alınıp alınmadığının kontrolü, iş güvenliği firmalarına yapılan ödemelerin belirli kısmını iade edilmesi vs. konularda danışmanlık vermektedir.
4İş Makinası İthalatı - Kiralama
Firmanıza yurt dışı kaynaklı krediler ile iş makinaları ithal etme bunlarla ilgili gümrük muafiyeti konularında sizlere danışmanlık yapmakta yada yurt dışından ihtiyacını olan makinayı süreli olarak kiralama konusunda danışmanlık yapmaktadır.
5Çiftlik ve Sera Yapımları
Tarım sektöründe faaliyet gösteren yada faaliyet göstermeyi hedefleyen firmalar için projeler hazırlama, devlet teşviklerine yönlendirme, canlı hayvan alımlarında yada ithalatında teşvikli olarak sizlere danışmanlık sunmaktayız. Örtü altı sera yapımları ve bunların teşvikleri ile ilgili sizlere danışmanlık sağlamaktayız.
6Soğuk Hava Deposu Yapımları
İhtiyacınız olan soğuk hava deposu projeleri, yapımı ve teşvikleri ile ilgili olarak sizlere danışmanlık yapmaktayız.
Türkçe