Kredi Danışmanlığı


Emeklilik Ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığı

Emeklilik konusunda sizlere uzman ekibimiz durumunuzu değerlendirerek danışmanlık yapmaktadır. Sosyal Güvenlik sisteminin uzun yıllar içinde çok farklı şekilde karmaşık olması ve vatandaşların hangi kurumdan emekli olacağını doğru olarak bilinçlendirilmemesi nedeniyle kişiye özel sosyal güvenlik danışmanlığı yapmaktayız. Günümüz de insanların farklı kurumlarda çalışması ve hizmet çakışmaları nedeniyle mağdur olması ve uzun yıllar mahkemelerde davalarının sürmesi konusunda uzman kadromuz bu konuda bilinci bir şekilde hizmet vermektedir.

1Mevcut Durum Analizi
Sosyal Güvencede kişinin mevcut durum analizi yapılarak SSK, Bağkur, Emeklilik Sandığı, Tarım Bağ-kuru, Tarım SSK, Ev Kadınlığı Sigortalılığı, Askerlik Borçlanması, Doğum Borçlanması, Yurt Dışı Borçlanması, Hükümlü bulunduğu dönemleri borçlanması, Yurt Dışında işsiz kaldığı süreleri borçlanması gibi sosyal güvenlikleri tespit yapıyoruz.
2Bilgilendirme
Mevcut Durum Analizinden sonra kişinin emekliliğine ne kadar kaldığı hangi kurumdan ne zaman emekli olacağı yada fazla prim ödemiş ise sosyal güvenliğini durdurma, durdurulan sosyal güvenliğinden sonra sağlık hizmetlerinden nasıl yararlanacağı ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.
3Sorunların Çözümü
Kişilerin hizmet tespit davaları, SGK hizmetlerinin kurum kayıtlarında gözükmemesi, çalıştığı yerlerde sigortalarının gösterilmemesi gibi konularda sizlere danışmanlık yapmaktayız.
4Bireysel Emeklilik Sistemi
Sosyal Güvencesi olmayan yada emeklilik süresini tamamlamış kişilere bireysel emeklilik konularında bilgilendirme yapmakta ve süreci takip etmekteyiz.
Türkçe