İnsan Kaynakları Danışmanlığı


İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firmaların artan iş gücü ve yatırımları sonucu personel iş gücü ihtiyacı da artmaktadır. Günümüzün sorunu işinde uzman personel bulma sorunu, nitelikli personel ihtiyacını karşılama, personellere eğitim verme, mesleki yeterlilik ile ilgili eğitimler verme firma için gerekli personel planlamalarını yapma mevcut personellerin işletme içi sorumluk düzeylerini belirleme, iş akış şemalarını bunlara göre kanalize etme danışmanlıkları sunmaktayız. Uzman Personel kadromuz ile ihtiyacınız olan personeli eğitip sizlere teslim etmekteyiz.

1Oryantasyon Eğitimi
Firmanızda çalışan personellere iş sorumluluklarını anlatma yetkilendirme, atama ve personelin çalışma performanslarını arttırma danışmanlıkları yapmaktayız.
2İş Kur Personel Temini
İş kur kaynaklı personelleri firmalara yönlendirme, iş başı eğitimleri takip etme personellerin iş başı eğitimden sonra firmaya alınması ile ilgili danışmanlıkları sunmaktayız.
3Tazminat Planlama
Mevcut çalışan personellerin haketmiş olduğu tazminat karşılıklarını firmaya bilgilendirme , ödenmesi gereken yada ödenmemesi gereken tazminatları ile ilgili firmaya danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.
4Görevde Yükselme
Firmada çalışan personellerden Görevde yükselmesi gereken yada mevcut görevinin bir alt kademesine indirilmesi ile ilgili analizler yaparak sizlere hizmetler sunmaktayız.
5İş Güvenliği - Mesleki Yeterlilik Belgeleri
Firmalarda çalışan personellerin yada göreve yeni başlayacak olan personellerin gerekli iş güvenliği eğitimleri, çalışacak olan personellerin gerekli eğitimi alarak mesleki yeterlilik belgelerini almalarına danışmanlık yapmaktayız.
6Teşvikli Personel Temini
Firmanın ihtiyacına uygun olan ve firma için İş kur, Kosgeb, SGK teşvikleri uygun olan personelleri sağlama ve inceleme konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Türkçe